x
Üye Ol, İndirimlerden Faydalan!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Teslimat Koşulları

Siparişinizdeki tüm ürünler kampanya veya yılbaşı gibi yoğun dönemler dışında sipariş tarihini takip eden 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00 arasıdır. Hafta sonu ar-ge ve üretim çalışmalarımız sebebiyle gönderim yapılmamaktadır.

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren ortalama 2-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, sevkiyat gününü beklemeniz gerekmektedir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Kargo görevlisi belirtilen adreste paketi teslim alabilecek birini bulamazsa, paketi ilgili kargo şubesinde 1-3 gün arası beklemeye alır. Bu durumda alıcının kimliği ile birlikte kargo şubesine giderek ürünü bizzat teslim alması gerekir. Paket şubeden alınmadığı takdirde iade işlemi yapılır.

Kargo takibi için gerekli link / takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size e-posta ile bildirilecektir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Bimotif.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilir. Bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye gönderilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.