x
Üye Ol, İndirimlerden Faydalan!
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler, aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

İade süremiz sipariş teslim tarihi itibari ile 15 gündür. Değişim seçeneği bulunmamaktadır.

İade edilecek ürünler, e-fatura çıktısı ile birlikte anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile KAYZER ELEKTRONİK TİCARET A.Ş. adına karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. Gerekli durumda fatura üzerinde iade ürünleri işaretleyebilir ve not alabilirsiniz.

Farklı kargo firmasından gelen iadelerin kargo bedeli alıcıya ait olacaktır. İadelerde ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben anlaşmalı kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 15 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.